Zaznacz stronę

Zacznij karierę już na studiach!

Career Angels to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery dla osób na wysokich szczeblach managerskich. Więcej o nas na stronie: careerangels.eu

REKRUTUJEMY

Szukamy studentów 1., 2., i 3., roku studiów licencjackich, którzy dołączyliby do naszego zespołu! Aktualne stanowiska:

DOMINIKA BARANIECKA

Dominika zaczęła pracę w Aniołach Kariery w marcu 2016 roku, będąc studentką pierwszego roku Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dominika pracuje w języku polskim, angielskim i hiszpańskim, oraz intensywnie uczy się języka perskiego. W Aniołach Kariery przygotowuje dokumenty aplikacyjne oraz raporty dla klientów, jest też odpowiedzialna za bazę funduszy inwestycyjnych. Pasją Dominiki jest poezja. W 2015 roku wydała tomik wierszy pt.: „Geometria i baśnie”, zdobyła też wyróżnienie w konkursie na najlepszy wiersz świata „Premio Poesía Jovellanos” (2016). Zainspirowana doświadczeniem zdobytym w Aniołach Kariery, Dominika postanowiła podjąć naukę na kierunku Zarządzanie i Prawo w Biznesie.

Jan Błażejczyk

Jan zaczął pracę w Aniołach Kariery w sierpniu 2017 roku. Jest studentem 4. roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie uczęszcza na specjalizację z psychoterapii i dodatkowo chodzi na zajęcia z psychologii organizacji pracy. Jan przygotowuje raporty i dokumenty dla klientów, aktualizuje bazę danych decydentów, robi zestaw „ukrytych ofert pracy”. Dodatkowo wspiera Marię przy rekrutowaniu nowych Mini Aniołów, którym następnie służy wsparciem podczas okresu przygotowawczego. Od kwietnia 2018 Jan także pomaga Aniołom Kariery w organizacji cyklu eventów dla managerów wyższego szczebla poszukujących pracy. Jan pracuje w języku polskim i angielskim.

Maria Bożek

Maria dołączyła do Aniołów Kariery w 2013 roku. W 2014 roku, cały czas pracując jako Mini Anioł, miała okazję odbyć praktyki w Devonshire jako Associate Consultant. Po ukończeniu studiów „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Maria zdecydowała się zostać w Aniołach Kariery, pracując już na pełen etat. Obecnie główne obowiązki Marii to rekrutacja Mini Aniołów i Aniołów Kariery (w tym: testy) oraz szkolenie wszystkich nowych członków zespołu, aby mogli podołać naszym standardom jakości. Pomaga również wszystkim we wdrożeniu się do pracy zdalnej oraz naszego „wirtualnego” zespołu. Maria pracuje w języku polskim i angielskim.

Sara Grabowska

Sara zaczęła pracę w Aniołach Kariery w kwietniu 2018 roku. Jest studentką drugiego roku Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uczy się języka francuskiego, szwedzkiego i rosyjskiego. Jest odpowiedzialna za przygotowanie dokumentów i raportów dla klientów, aktualizuje bazę briefingów, a także tworzy bądź aktualizuje wewnętrzne dokumenty. Interesuje się psycholingwistyką i francuską literaturą średniowieczną. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Anna Szlezynger

Ania rozpoczęła pracę w Aniołach Kariery we wrześniu 2015. Jest studentką 5-go roku psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wcześniej pracowała jako Junior Project Manager w dziale Online w P.A.M Media Research; zdobywała również doświadczenie jako Asysytent ds. rekrutacji w ERS. Do obowiązków Ani należy przygotowywanie dokumentów i raportów dla klientów – pracuje w języku polskim, angielskim i niemieckim. Zajmuje się również prowadzeniem research’ów i bazy danych headhunterów. Interesuje się psychologią różnic międzykulturowych, psychologią zdrowia oraz kliniczną. Lubi uczyć się języków obcych oraz oglądać filmy „po których nic już nie jest takie jak przedtem”.